Wiemy, że nasi klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem, aby dzięki nam poczuli się dobrze we własnym domu.

“Meble to nie tylko przedmioty - to dzięki nim dom staje się czymś więcej niż budynkiem. Z radością przekazujemy owoce naszej pracy aby służyły innym przez lata i stawały się częścią ich codzienności.”
Tadeusz Gal
Właściciel
Firma

Meble Gal - meble na zamówienie

Z branżą meblową jesteśmy związani od lat i niezmiennie od samego początku nasza praca jest także naszą pasją.

 

Naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych i stylowych mebli, które nadają charakter każdemu wnętrzu, a pozytywne recenzje naszych klientów motywują nas do dalszego działania.  Praca w tym sektorze, to nie tylko produkty - to także tworzenie przestrzeni, w których ludzie czują się komfortowo.

 

Nasza oferta to szeroki wybór mebli do salonu, sypialni, kuchni i nie tylko. Dbamy o jakość naszych produktów, korzystając z najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii produkcji. Nasza firma to nie tylko meble, to także obsługa na najwyższym poziomie - doradzamy, projektujemy, a także dostosowujemy meble do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze sklepy są miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od preferencji stylistycznych czy budżetu.

showroom

Przestrzeń inspiracji, gdzie meble nabierają życia.

Odkryj wyjątkowe projekty i poczuj komfort oraz elegancję, jaką oferujemy. Jeśli chcecie sprawdzić jak nasze meble prezentują się w konkretnych aranżacjach zapraszamy do naszego salonu, który znajdziecie pod adresem Blok Dobryszyce, ul. Kochanowskiego 65. Jesteśmy otwarci na klientów indywidualnych jak i na firmy, które poszukują mebli dopasowanych do swoich potrzeb.

wielokrotnie nagradzani

Firma Meble Gal została wyróżniona w wielu konkursach

W tym także została nagrodzona Orłem Meblarstwa, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług, użytych materiałów i oryginalnych projektów, które wyznaczają nowe trendy w branży.

Kuchnia pełna nowoczesnych akcentów i elegancji. Nasz design łączy komfort z nowoczesnym stylem życia.